Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 20 квітня 2021

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими-націоналісти! Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація сердечно вітають Вас з 25 річчям Незалежності України.

Формальна Незалежність має стати реальною. Наповненою українським національним змістом. Влада має бути для народу, а не над народом. Держава має бути не злодійською і корумпованою, а чесною і справедливою. Сповна самостійною і соборною.

Всього цього можемо досягти позбувшись нашої толерантності та політичної безхребетності. Відновити вплив та загальнонародне визнання ОУН - ордену української надії, політичного моноліту здатного протистояти зовнішнім і внутрішнім ворогам.

Цього знаменного дня згадаймо всіх тих хто в різні століття боровся і гинув за Україну! Та сьогоднішніх Героїв : Небесну Сотню і всіх полеглих, і живих Героїв, що на Східному Фронті воюють з кацапами. Крим і Донбас буде повернено силою зброї! Росію буде знищено та розділено на суверенні держави нині поневолених народів!

Український Народе! Гуртуйся в лавах ОУН та ідейноспоріднених організацій. Підтримуй всіх тих хто безкорисливо бореться за справедливу Україну проти Путіна та діючого в Україні режиму внутрішньої окупації — кланової бандовлади!

Гартуймо нескорений бандерівський дух! Головна війна за Україну ще попереду! Українська Нація Переможе!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Головного Проводу ОУН, Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 89 річний ветеран ОУН і УПА, Ілля Сливінський

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020