Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Російська агресія на континентальну Україну після захоплення Криму фактично відбулася. У Слов'янську та інших райцентрах Донбасу диверсійні групи російських спецслужб захоплюють відділки міліції та органи місцевого самоврядування.

Це стало можливим через недолугість київської влади котра виявилися неспроможною діяти на випередження. Події,що мають місце давно прогнозувалися аналітиками, про загрозу такого сценарію який зараз розгортається на Сході України говорили військові експерти та відверто писалося в соціальних мережах.

Слід сказати,що протягом всіх останніх років Незалежності український патріотичний політикум не працював в Донецьку і Луганську, а жерся між собою в основному на Галичині та в Києві сперечаючись хто більше любить Україну. Схід був відданий на відкуп регіоналам і комуністам,а також ахметівським бандюкам олігархам.

Одне діло бити себе в груди кулаком і рвати на собі вишиванку у Львові чи Івано-Франківську. Паразитувати на патріотичному електораті Галичини, аби провести тут в місцеві влади доморощених злодіїв-псевдопатріотів.

А зовсім інша справа наполегливо, розумно і делікатно працювати на пропаганду української ідеї на Донбасі, серед русифікованого та обдуреного російськими телеканалами місцевого населення. Головний терорист і головоріз сучасності Путін і його маріонетка екс-президент Янукович заслуговують найсуворішої кари. Тому російські окупанти повинні усвідомити,що на українській землі можуть знайти свою смерть. Українці миритися з постійним приниженням миритися не будуть.І своєї землі нікому не віддадуть. Народ єдиний сьогодні,як ніколи,щоб дати відсіч окупантам і сепаратистам.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020