Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Світле свято Великодня позначене цьогоріч великою тривогою і турботою української спільноти за майбутнє нашої держави.Тривожний Великдень-2014 ознаменований незгасаючою активністтю сепаратистів на Сході України та традиційним українським самоїдством на позачергових Президентських виборах, що виглядає ганебно на фоні загрози існування нашій Незалежності.

Переглядаючи Великодні листівки часів національно-визвольної боротьби ОУН і УПА бачимо,що традиційне Великоднє бандерівське привітання: "Христос Воскрес! — Воскресне Україна!" актуальне сьогодні, як і в ті далекі часи. Бо сьогоднішня Україна понищена путінськими холуями януковської закваски,роздерта чварами і міжусобицями новітньої правлячої верхівки, потерзана українофобами-сепаратистами з розчарованим народом потребує вокресіння національного духу, єдності та нескореності нашого народу та відродження соборності та повної самостійності Української Держави.

Організація Українських Націоналісті закликає кандидатів в Президенти,їх дорадників та їх виборчі штаби припинити взаємні звинувачення та взаємопоборювання.Не витрачати кошти на надмірну політичну рекламу, а дати їх на підтримку армії та тих хто бореться з сепаратистами.

Це наше звернення адресуємо проукраїнським і державницько-налаштованим кандидатам в Президенти.А всяких там добкіних,царьових та сімоненків з тігіпками будемо поборювати нещадно.

Сумно, що на бандерівській Івано-Франківщині активно діють штаби Добкіна, щиро оплачувані Путіним довірені особи цього Допи. А депутатам місцевих рад, штатним патріотам немає до цього діла.Вони ділять посади в новій-старій владі. Готуються до виборів мерів-розподільників злодійських годівниць і таке інше.

З поваленням режиму Януковича боротьба не завершилася.Тепер треба думати і діяти в тому плані,щоб нова влада не стала новими януканами під іншими партійними прапорами,але з тим же бажанням панувати над народом і його грабувати.

ОУН — головний бойовий авангард Української Нації стояла і стоїть на сторожі національної справедливості, обороні Нації і Держави. 

Дорогі співвітчизники! Підтримуйте тих кого підтримує ОУН. Досить з нас брехливих і зрадливих політиканів. Ми самі здатні панувати в нашій державі. Об'єднатися проти Путіна і його холуїв разом з іними національностями і народами в єдиний антиімперський фронт одне з першочергових завдань.

Бо правда і Господь Бог на нашій стороні!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020