Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Загроза війни між Україною і Росією стає всебільше очевидною. Нажаль діюча українська влада не надає цьому належної уваги. Численні акції російських диверсантів по захопленню органів влади на Сході України не отримують належного супротиву.

Тому сьогодні слід говорити і активно працювати в справі створення справді народного ополчення та його озброєння. Щось подібне вже зробив губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський. Російські диверсанти та доморощені терористи-сепаратисти у випадку бойових дій нанесуть удар в спину українській армії.

Проукраїнські сили на Східній Україні не мають підтримки з Києва. Побиті сепаратистами українські активісти в Донецьку не мали захисту міліції. Міністр внутрішніх справ Аваков зрадив Україну. Жодних команд по захисту українських патріотів центральний апарат МВС не віддає.

Сумнівна роль і Генпрокурора "свободівця" Махніцького. Що конкретно зробив цей однопартієць "монополіста на український націоналізм" і кандидата в Президенти Тягнибока для придушення сепаратистів? Поодинокий Дмитро Ярош намагається створювати загони опору. Та ще Олег Ляшко об'їздить військові частини на Сході Украхни підіймаючи їх бойовий дух.

Тим часом пан Тягнибок і пані Фаріон приїхали у Франківськ повчати земляків Степана Бандери любові до України та нав'язувати їм на проміжних виборах у ВР депутата по округу 83 сумнівного свого однопартійця прозваного в народі "Попо". А може Франківчанам дати копняка під зад всім цим кандидатам в Президенти, хай їдуть на Схід, наприклад в Словянськ обеззброювати терористів, а не чешуть язиком в теплих залах Івано-Франківська та влаштовують бучні сабантуї для своїх трипальцевих однопартійців в найдорожчих ресторанах "поцоватого Франека" чи то пак очолюваного цими трипальцевими друзями колись славного Івано-Франківська.

Бо так,як діє сьогодні влада в Києві і на місцях то ліліПутін тільки руки потерає.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020