Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Зневага до інших народів,бажання їх поневолювати,марнославство, неробство, завищена самооцінка — тільки деякі риси російського шовініста котрий є опорою профашистського режиму ліліПутіна в Росії. Озброєна до зубів армія північного сусіда погрожує Україні, а диверсанти ГРУ і ФСБ вбивають наших людей.

Природа російського шовінізму та імперіалізму трансформованого в большевизм, сталінізм, а тепер путінізм має той же кровожерливий характер, що і гітлеризм. Тому путінська Росія-Московія має бути знищена.

Допоки путінська банда пануватиме — Україна в небезпеці. Лише модерна укаїнська армія,вступ до НАТО,при потребі відновлення ядерної збпої убезпечить нас від хижого московита, кагебістського карлика Путіна. А передусім єдність нашого народу,владних еліт і фінансових груп в обороні україни, підйом патріотичного духу — головна складова сили і могутності України. Отож, будьмо горді з того, що ми українці, єдиний народ — всі національні меншини об'єдналися сьогодні для захисту України. І одеські патріоти, в більшості своїй російськомовні, і ультрас футбольних клубів, які ніколи не цікавилися політикою, і єврей Коломойський, якого Галичани вже назвали новим Степаном Бандерою — в одному строю проти "двуглавого пєтуха" за волю і державність України!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020