Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Як відомо із совєцьких часів так званий «Дєнь побєди» був нав'язаний нам окупаційною большевицькою владою та її пропагандою в якості великого свята. З парадами, брязканням зброєю комуністичною імперією, пошануванням тлустих НКВДистів, котрі винищували українців, відправляли їх у Сибір, туди ж депортовували кримських татар, тощо.

Багато тих українців,які воювали в червоній армії загинуло, стало гарматним м'ясом для Сталіна і Жукова. Чи не поодинока УПА воювала справді на два фронти-проти нацистів та проти большевиків. Не за Гітлера, не за Сталіна, а за Україну. Чи варто нам сьогодні, коли частина України окупована Росією, взагалі говорити про так званий «Дєнь побєди»? Чи буде він використаний явними і таємними ворогами України для провокацій, ймовірного кровопролиття?

Неодноразово у Івано-Франківську спалахували сутички між комуністами і регіоналами з одного боку і українськими патріотами з іншого. А може «засмажити» на вічному вогні доморощених прикарпатських «ригів» і «коміків», симоненківців та добкінців? Шашлик з недобитого янукана чи комуняки був би багатьом до смаку. А ви як думаєте?

Чи довго всяке ліліпутінське падло буде нам нав'язувати окупаційні «празднічкі»?

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020