Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Вимоги про ліквідацію і суд над компартією лунають з часів відродження національно-визвольної боротьби 1989-90 років. Патріотично налаштовані активісти Руху, УГС, Спілки української молоді говорили про це на велелюдних вічах, сесіях рад різних рівнів ще коли існував Совєцький Союз.

Однак різногатункові толерасти і ліберали казали,що цього робити не слід,бо не демократично,порушує права людини і так далі. Тим часом у формально незалежній,а фактично напівколоніальній,проросійській неукраїнській Україні гідра комунізму пустила ракові метастази.

Об'єднані з бандо-олігархами ПР комуністи і сьогодні,після перемоги Майдану становлять реальну загрозу для нашого народу. На сьогодні ОУН вважає необхідним:

  • Ліквідацію через суд КПУ і ПР
  • Позбавлення депутатського мандату всіх депутатів ВР і місцевих рад ,які входять до фракцій КПК і ПР
  • Негайний арешт ватажків цих партій,публічний суд над ними з ймовірним вироком смертної кари
  • Остаточна заборона діяльності в Україні всіх проросійських, комуно-фашистських та федерастично-сепаратистських утворень

Наша надмірна толерантність,постійні поступки ворогу  вже привели до втрати Криму,часткової втрати Сходу України. Пора перестати бавитися в перемовини з ворогом який хоче нас винищувати. Сьогодні дилема одна: або ми їх, або вони нас.

Не треба церемонитися з ворогом. Треба його знищувати!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020