Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Що стало з Івано-Франківськом за останні роки? Історичну частину нагло забудували та запартачили літніми пивнушками. Обпльованими і обгадженими «поцами» рідного міста. Та найбільші «поци» сидять в міській раді. Одна партія має там більшість (доїльний апарат) і рулить в місті так, аби лише їм одним було добре. Але виходить так, аби їм було добре — нам має бути погано. Бо жирує ця міськрадівська братва за наш з Вами рахунок.

Ось і ціни на проїзд в міському транспорті «смердючих маршрутках» обіцяють підняти.І це в той час коли країна воює з кацапами, галопує інфляція та економічна криза. А «поци перевізники» Франєка не годні наїстися грошей. Чинуші з мерії їх підтримують.

Альтернативою муніципальним мафіянтам і бандюгам може стати потужна особа,обрана депутатом ВР від Івано-Франківська.Самостійна і самодостатня фігура,що не буде напобігеньках в містечкових будівельних баронів та базарних генералів, непідпорядкована кланам в міській раді та її недолугому виконкомі.

Такою особою на наше переконання є Олександр Шевченко. Це той український потужний кулак,який дасть по зубах зрощеним продовж останніх років мафіянтам,злодюгам та політичній шпані, яка перетворила місто з іменем славного Каменяра Івана-Франка на «поцоватий і жлобоватий Франєк».

Коли вас,дорогі Франківчани, вже «вкурвили» (достали) псевдопатріоти дєпутатішкі міської ради зі своїми пропитими і обкуреними рилами, хитрожопі чинуші-трутні з міськвиконкому і та лжепатріотична трипальцева партія, яка вскормлена янеком і клюєвською братвою оболванює Галичан граючи на їх патріотичних переконаннях то прийдіть і проголосуйте за Шевченка. На зло всім цим задрипаним політиканам, щоб їм повилазило — ідіть і голосуйте за Шевченка.

Ваш бюлетень — Ваша зброя. Хочете влучно шмальнути по ворогах,злодіях і зрадниках? Ідіть і голосуйте за Шевченка!

Отож у Івано-Франківську «земельне питання» актуальне, як ніколи: або Шевченко, при нашій допомозі «закопає» мафію з «білої хати», або ця мафія «закопає» наші надії на краще життя в рідному місті. 25 травня — останній і рішаючий бій!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020