Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Нас часто запитують: «Чого ви так ганите «Свободу», вони ж теж націоналісти?». Насправді ми ганимо не «Свободу», а «теж націоналістів», хрунів-злодіїв-псевдонаціоналістів, які передусім на Галичині отримали владу та дерибанять земельні ділянки, бюджетні кошти і базарні площі.

Ці «Свободівці» (чи «Сволотівці») немають нічого спільного з чималою кількісттю жертовних патріотів,рядових членів «Свободи», передусім на Сході України, які протистоять кацапам і сепаратистам, тими які загинули на Майдані не за «Тягнибакса, Пупса і Морду», а за вільну від всіх без винятку бандитів Україну.

На наше глибоке переконання,рядові бійці знизу, прості члени патріотичних партій повинні об'єднатися за власною ініціативою,на зло лукавим вождям і псевдопатріотам,за Україну,а не за корито. Чи є совість у голови Івано-Франківської обласної «Свободи» Василя Поповича, який досі не сказав хто вкрав десять тисяч американських доларів каси Майдану з офісу Івано-Франківської обласної організації УНП, про що в фейсбуці повідомляв Дмитро Чуйко.Чи найшла міліція злодіїв і крадену «десятку баксів»?

Чого пан Василь в будівельній касці приходив на сесію обласної ради? Йому, що «чудновці» цеглу на голову кидали, нащо разом з діючим віце-губернатором Адамовичем грали таку комедію? Чого не пускали на початку революційних подій на трибуну Вічевого Майдану Франківська хлопців з правого сектора?

Про те, як у Львові патріотична громадськість масово вимагає відставки голови ОДА «пупсихи» Ірини Сех ми вже промовчимо. Цю даму скоро львів'яни любитимуть так, як Ганьку Герман.

Тому цілком очевидно, що порядні люди зі «Свободи», прості активісти, сільські хлопці, які не заражені бацилою лукавого політиканства повинні провести люстрацію керівництва партії та в цілому партійних лав. Програш виборів у ВР по 83-му виборчому округу Василем Поповичем стане каталізатором цього процесу санації партійних-свободівських лав на Прикарпатті.

Свого часу СБ (служба безпеки) ОУН часів Бандери і Шухевича жорстоко винищувала «істребків» («істєбітєльниє батальйони») НКВД, які переодягалися в уніформу УПА, створювали псевдо-боївки ОУН і УПА та чинили звірства над людьми для дискредитації справжніх бандерівців.

Чи не пора наслідувати приклад СБ ОУН?

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020