Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 20 квітня 2021

Патріотичні пісні. Пісні АТО та ООС.

Розповідає Стефанія Василівна Костюк.

Унікальна історія про Криївку на вершині скали в Яремчі.

Чи до такого стану треба було довести Готель Дністер у Франківську? На відео приміщення Музичного факультету на розі вулиць Шевченка й Гординського у Франківську... Скоро завалитися... Всі мовчать... Подвійні стандарти деяких Франківських активістів й журналістів...

Тарас Компаніченко. Інструмент - лютня

Голова Організації Українських Націоналістів Віталій Цапович про політичний момент, велику війну з московією, консолідацію Нації!

Це Палац Потоцьких у Франківську. Був колись там інвестором Бахматюк.... "Зберегли історичну спадщину".... Зате інвестора, який реставрував Готель Дністер б'ють з усіх боків.... Хай би Дністер теж звалився.... Але, щоб жодному інвестор не віддати....

АН Фіртка, Івано-Франківськ

Композиція "Прапор у крові" написана спеціально для проекту письменника, журналіста, режисера та громадського діяча Руслана Горового "Так працює пам'ять", який присвячується Дані Дідіку.

Згідно з радянською версією, 24 червня 1941 року, В. І. Лебедєв-Кумач написав текст "Вставай, страна огромная...", 26 червня написано музику до неї. Однак пісня схожого змісту "Повстань, народе мій", з такою ж музикою зустрічається в спогадах офіцерів армії УНР і в "Літописі УПА", що дає підстави стверджувати про українське походження пісні і факт крадіжки совєтами української пісні. Ускладнює все те, що жодних відомостей про авторство музики і тексту пісні не збереглося.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020