Портал Українського Націоналіста

Субота, 08 серпня 2020

Віталій Цапович, Голова Організації Українських Націоналістів про консолідацію справжніх патріотів, Сашка Білого та Лісника, агентуру КГБ в українському політикумі та уроки історії крізь призму сучасності!

Заслужена артистка естрадного мистецтва України Зоряна Коновалець.

Українські повстанські пісні.

У 2017 році ми зняли документальний фільм про українську політику. Їздили показувати його країною і навіть мали певний резонанс, коли нам вимикали світло перед показом. Але тоді ми так і не виклали цей фільм у мережу, тепер виправлю цю помилку.

Українські патріотичні пісні. Нас весна не там зустріла

Ювілейна відзнака до 30 річчя УПА виготовлена в Чікаго Закордонними Частинами ОУН в 1972 році вручена Почесному Голові ОУН Іллі Сливінському на його 94 річчя.

18 липня 2020 року село Микитинці ІФ міськради. Голова ОУН Віталій Цапович та Почесний Голова ОУН, 94 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський. ОУН привезла пану Іллі Сливінському ліки, матеріальну допомогу та відзнаку 30 років УПА виготовлену в 1972 році в Чікаго Закордонними Частинами ОУН й передану пану Іллі Сливінському на його 94 річчя.

Читає: Анатолій Паламаренко

Ти мав 5 років, аби розігнати цю мішуру. Хто призначив свого кума – бездара, проститутку політичну – генеральним прокурором? Я? Ні. Хто зігнув об коліно закон і змінив його у Верховній Раді. Що ж тепер нарікати на професійний рівень генпрокурорши Венедіктової?

Семенченко жорстко відповів на розмову Порошенка та Путіна. Слів не підбирав.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020