Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 29 травня 2020

Микола Карпюк став першим політв’язнем в новітній історії України. Його затримали фсбшники на українсько-російському кордоні, коли він їхав домовлятись із генералом ФСБ – про нібито налагодження стосунків з Росією, і повернення Криму.

Понад півстоліття існував стереотип, що на Донбасі не було українських націоналістів-підпільників. Та чи це так насправді? Хто і для чого так довго приховував правду?

Музика і вокал: небайдужого громадянина з гурту PATRIOTMUSIK.UA

Народився у селі Білі Ослави (нині Надвірнянського р-ну Івано-Франківської обл.). Доброволець дивізії "Галичина". У липні 1944 р. поранений у битві під Бродами.

Медведчук достаточно известная личность для украинских избирателей, ведь он связан с политической сферой практически с момента провозглашения Украиной независимости.

Четверта влада

Различий между украинками и ксероксами по производству грузов 200 полно, я расскажу о нескольких из них.

Заступник голови Івано-Франківської Крайової організації НРУ, депутат обласної ради Тарас Виноградник у авторській програмі Слави Угринюк "На часі" в ефірі 402 каналу!

Доля щедро обдарувала її від самого народження. Єдина донька, улюблениця всієї родини, гарна , весела, кмітлива – Катруся Зарицька поєднала в собі і непересічний розум, і життєву енергію, і вродженну інтелігентність своїх предків.

«В моих песнях всего лишь говорится о той боли, которую нам, чеченцам, пришлось испытать» - Так говорил чеченский бард Имам Алимсултанов, главным оружием которого была его гитара.