Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 23 травня 2022

Недаремно кажуть, що президент РФ Володимир Путін одержимий параноїдальними ідеями. З одного боку, йому здається, що він все ще може захопити Україну, а з іншого – диктатор панічно боїться всього, що його оточує.

Вишиванка, яка відома ще з непам'ятних часів, завжди втілювала щось сакральне. Для вишиванки все обиралося неспроста: тканина, нитки, візерунки, кольори – мали своє особливе значення. А процес створення вишитої сорочки можна було назвати цілим ритуалом.

Усвідоммо кришталево ясно: вони знищать ВСЕ, до чого дотягнуться їхні руки. Не сумніваймося: знищать. Якщо не знищать, то викрадуть і привласнять. Це їхня мета: знищити нас як окрему націю і культуру. А "довести" світові, що нас немає і не було, звісно, простіше, коли нема доказів (артефактів) нашого існування.

Імперія, яка ніколи не була до кінця засуджена й покарана за свої злочини в минулому, сьогодні повертається у своїй потворній, абсурдній реінкарнації держави-терориста.

Автором гімну січових стрільців «Ой у лузі червона калина» є уродженець села Шманьківці Чортківського району — відомий поет, директор і режисер Українського театру «Руська бесіда» Степан Чарнецький.

Організація Українських Націоналістів та Українська Головна Визвольна Рада уповноважені заявити, що постановочні відео записані пасивним гомосексуалістом Олегом Ляшком стосовно нібито представників Служби Безпеки України є медія провокацією й дезинформацією організованою на замовлення ще одного пасивного гомосексуаліста, давнього глибоко законспірованого путінсткого агента Арсена Авакова - вбивці Героя України й лідера УНСО Сашка Білого, падлюки яка в тюрмах гноїла добровольців й бійців АТО, була близьким соратником спочилого в Люципері сморчка сепаратиста Гєпи Харківського.

Интервью Аллы Дудаевой с Аллой Лазаревой. 2022.4.2009.

Я знаю Росію як свої п'ять пальців, об'їздив від Калінінграда до Колими. Їх називають орками, але орки відпочивають порівняно з ними, – каже митрополит Олександр Драбинко

Відразу дві волонтерські місії виконали недавно активісти Івано-Франківської обласної організації партії «Батьківщина».

На фото - українські розвідники з підрозділу К2 54 бригади Збройних сил України. Їхня артилерія розтрощила російську техніку в Донецькій області в тому самому регіоні, де за оцінкою інтернет спільноти - "вчора розпочалася битва за Донбас"! Заглянув у фейсбук в ночі і трохи моторошно стало від новин.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020